Brian Corey
TVWBB Member
I'm making ribs for the first time on my Performer on Thursday for me and my friends. There will be 8 adults total. I would like a little for leftovers. I was figuring on buying a pound per person. Does that sound about right? Or should I go 10-12?
What do you guys usually do?
Thanks!
What do you guys usually do?
Thanks!